CASUS Justyna Bogucka

Tłumacz języka niemieckiego, korepetycje niemiecki Warszawa

CASUS specjalizuje się w tłumaczeniach i nauce języka niemieckiego.

Jestem magistrem filologii germańskiej. Studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu ukończyłam w roku 1999. Podczas nauki zdobyłam uprawnienia pedagogiczne. W latach 2002-2004 uczęszczałam na Podyplomowe Studia Tłumaczy Prawniczych i Sądowych przy Uniwersytecie Warszawskim. Od roku 2004 jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego (nr na liście tłumaczy przysięgłych TP/2698/05). W latach 1999 – 2000 ukończyłam Podyplomowe Studia Public Relations przy UW.

Moje doświadczenie zawodowe związane jest z pracą w międzynarodowych korporacjach,  gdzie piastując różne stanowiska zawsze miałam styczność z językiem niemieckim i tłumaczeniami. Ponadto pracowałam z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi jako nauczyciel i korepetytor języka niemieckiego

Firmę CASUS prowadzę od roku 2006. W ofercie mojej firmy znajdują się tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i uwierzytelnione. Pomagam w nauce języka niemieckiego, a także uczę go od podstaw. Koryguję i weryfikuję przetłumaczone już wcześniej teksty, które jednak wymagają ponownego sprawdzenia lub stylistycznego dopracowania.

Przez lata mojej działalności współpracowałam z wydawnictwami, kancelariami adwokackimi, urzędami, producentami kosmetyków do pielęgnacji ciała, developerami, producentami materiałów budowlanych, biurami tłumaczeń, producentami kosmetyków samochodowych, sieciami supermarketów, agencjami reklamowymi, szkołami i uczelniami wyższymi, agencjami promocji wizerunku, sportowcami, osobami z pierwszych stron gazet.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy CASUS w kolejnych zakładkach.